Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm

Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm

31.99 €

Jedinečná ponuka, Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm s akostnou značkou - tento produkt doručujeme s extra zľavou za 31.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8591177090977
Do obchodu

Popis

Nie je prečo váhať, Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm od top výrobcu - tento produkt objednáte za bombastickú cenu 31.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Kastról s pokrievkou Provence Gourmet s priemerom 24 cm, vyrobený z liateho hliníka, je určený na prípravu najrôznejších druhov pokrmov. Rovnomerne sa rozohrieva až k samému okraju a tým pádom dlho udržuje teplo. Vďaka tejto schopnosti sa v ňom dajú jedlá pripravovať pri nízkej teplote, čo prináša úsporu energie. Veľkou výhodou je nepriľnavý povrch, ktorý reaguje na zmeny teplôt, a tak sa pokrm nepripaľuje. Zdravé varenie bez tuku a bez pripaľovania ako na prírodnom kameni. Sklenená pokrievka s kvalitnými úchytmi a otvorom na paru, ktorý umožňuje dokonalú kontrolu varenia. Pri príprave pokrmov nepoužívajte ostré a kovové predmety. Hrniec je veľmi stabilný a dá sa používať na všetky typy varných dosiek..

Parametre tovaru Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm

Názov: Kastról s pokrievkou PROVENCE GOURMET 24cm

EAN: 8591177090977

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce