Japonský keramický nôž

Japonský keramický nôž

8.19 €

Najpredávanejšie Japonský keramický nôž s akostnou značkou - tento hit získate v hustej akciu za 8.19 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8591022209172
Do obchodu

Popis

Limitovaná edícia produktu Japonský keramický nôž čo berieme od značky - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 8.19 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.


Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina je veľmi silná a odolná. Ergonomická rukoväť z TPR s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný proti škvrnám a hrdzaveniu. Ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramické čepeli z potravín nestrácajú. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž. Jednoduchá manipulácia pri práci.
Rozmery: d. 27, 2 cm, d.ostria 15,4 cm.

Umývačka: ÁNO..

Parametre tovaru Japonský keramický nôž

Názov: Japonský keramický nôž

EAN: 8591022209172

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce