Jahu Kuchynská utierka režná ružová

Jahu Kuchynská utierka režná ružová, 50 x 70 cm

2.49 €

No tak toto je gól: Jahu Kuchynská utierka režná ružová, 50 x 70 cm od - tento artikel neprepásnite pri práve prebiehajúcej akcii za 2.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Radosť prinášajúci Jahu Kuchynská utierka režná ružová, 50 x 70 cm čo berieme od značky - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 2.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kuchynská utierka režná je vyrobená z čistej 100% bavlny. S kuchynskou utierkou pôjde práca od ruky a navyše je aj krásnym moderným doplnkom do každej domácnosti a zároveň je tiež nepostrádateľným bytovým textilom. V našej ponuke nájdete tiež kuchynské zástery, závesy, prestieranie, chňapky, obrusy a ďalšie, a tak môžete utierku skombinovať s ďalšími výrobkami z rovnakého materiálu a farby..

Parametre tovaru Jahu Kuchynská utierka režná ružová, 50 x 70 cm

Názov: Jahu Kuchynská utierka režná ružová, 50 x 70 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 70 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce