Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace Trefl

Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

14.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace s trendy značkou Trefl - tento hit môžete zohnať pri časovo obmedzenej akcii za 14.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5900511016307
Do obchodu

Popis

Trefl

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace od obľúbenej značky Trefl - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 14.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Urobte si radosť.

Čísla a početné operácie je sada vzdelávacích hier, ktoré deťom priateľským spôsobom predstavujú svet čísel, množín a tvarov. Účastníci hry si precvičujú základné matematické zručnosti. Pri hraní si deti rozvíjajú porozumenie číslam pomocou obrázkov a priraďovanie čísel k množinám prvkov. Ďalej si prisvojujú rozpoznávanie jednotlivých geometrických tvarov.Sada obsahuje hry a hádanky, ktoré pomáhajú prebúdzať a rozvíjať záujem o matematiku, čo je dobrým základom pre počiatky školského vzdelávania..

Parametre tovaru Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

Názov: Hra Malý objevitel - Velká sada - Čísla a početní operace

EAN: 5900511016307

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce