Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus Hozelock

Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus

49.99 €

Ponuka pre vás: Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus od známeho výrobcu Hozelock - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 49.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5010646057967
Do obchodu

Popis

Hozelock

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus od originálneho výrobcu Hozelock - tento tovar si môžete objednať za mimoriadne nízku cenu 49.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Systém automatickej závlahy vám pomôže zaistiť zálievku záhrady a trávnikov aj v čase, keď nie ste doma alebo sa k zavlažovaniu nedostanete a to vďaka inteligentnému snímaču osvetlenia. Snímač denného svetla automaticky poleje pri úsvite a západe slnka. Možnosť voľby programu 1x týždenne - 2x denne a dĺžky polievania až 60 minút. Ovládač je tiež vybavený možnosťou okamžitej závlahy v dĺžke až 60 minút. Veľkosť vstupu G1/2, G1/4, G1.Napájanie je na 2x AA (LR6) alkalické batérie.Renomovaná bristská spoločnosť Hozelock má viac než pol storočia skúseností v odbore a je svetovou jednotkou. Systém Hozelock ponúka riešenie závlahy pre každú záhradu..

Parametre tovaru Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus

Názov: Hozelock Ovládač čidiel Sensor Controller Plus

EAN: 5010646057967

Výrobca: Hozelock

Farba: žltá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce