Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov Headu

Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov

17.99 €

Diskontný Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov od top značky Headu - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 17.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8059591422311
Do obchodu

Popis

Headu

Prvotriedný Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov od firmy Headu - tento produkt posielame s unikátnou zľavou za 17.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Výuková sada Headu Explore rozvíja predovšetkým prvé vedecké schopnosti malých prieskumníkov, pretože pozorovanie je počiatočným aj koncovým bodom akéhokoľvek výskumu.Originálne navrhnuté puzzle slúži nielen pre skladanie, ale podporuje práve schopnosť presného pozorovania, klasifikácie a logického myslenia. Súčasťou obrázku je fix a štyri stierateľné tabuľky, do ktorých si dieťa ako správny vedec zaznamenáva svoje poznatky. Zábavu umocňuje tiež priložená magická baterka, vďaka ktorej je možné odhaliť ďalšie obrázky, ktoré sú očiam bežne neviditeľné. Špecifikácia a obsah balenia:

motív podmorského sveta
počet dielikov: 70 ks (približná veľkosť dielika: 6 cm)
rozmery zloženého puzzle: 60 x 44 cm
4 stierateľné tabuľky a fix pre zaznamenávanie poznatkov
UV baterka pre pozorovanie skrytých obrázkov
vzdelávacia hračka STEM (veda, technológia, inžinierstvo, matematika)
obrovské množstvo detailov k pozorovaniu
rozvoj koncentrácie, pamäte a zvedavosti Doporučené pre deti vo veku od 5 do 10 rokov. Pre funkčnosť UV svietidla sú potrebné 3x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)..

Parametre tovaru Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov

Názov: Headu Puzzle Explore s magickým svetlom: Preskúmaj more 70 dielikov

EAN: 8059591422311

Výrobca: Headu

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce