Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer Hartmann

Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

45.49 €

Jedinečná ponuka, Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer od originálneho výrobcu Hartmann - tento produkt ponúkame za jedinečnú cenu 45.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4052199270296
Do obchodu

Popis

Hartmann

Najpredávanejšie Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer čo berieme od značky Hartmann - tento produkt dodávame extra lacno za 45.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

So zápästným tlakomerom ľahko kedykoľvek zistíte svoj aktuálny tlak. Zápästný tlakomer Veroval zmeria presné hodnoty systolického aj diastolického krvného tlaku a tepovej frekvencie. Navyše vás upozorní aj na prípadný nepravidelný srdcový tep.Prístroj nie je potreba nastavovať, ihneď po vybalení je pripravený na používanie. Napumpovanie prebieha automaticky, vďaka tomu je meranie rýchle, jednoduché a pohodlné.Na Veroval zápästný tlakomer sa vzťahuje predĺžená záruka 5 rokov.Do aplikácie Veroval medi.connect si jednoducho stiahnete namerané dáta, ktorá môžete podrobne analyzovať alebo zdieľať so svojím lekárom. USB kábel pre prepojenie s počítačom je súčasťou balenia.Hlavné výhody:

prehľadné ikony pre vyhodnotenie
extra veľký LCD displej
prepojenie s bezplatnou aplikáciou Veroval medi.connect
možnosť ukladať merania pre 2 rôzne osoby
kontrola správnej polohy meraniaObsah balenia:

tlakomer na meranie krvného tlaku
2× batéria 1,5V AAA
USB kábel
krabička na uloženie
návod na použitie so záručným listomPri meraní zápästným tlakomerom Veroval bola preukázaná mimoriadna presnosť a Európska spoločnosť pre hypertenziu tomuto tlakomeru udelila pečať kvality..

Parametre tovaru Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

Názov: Hartmann Veroval Zápästný digitálny tlakomer

EAN: 4052199270296

Výrobca: Hartmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce