Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér Hartmann

Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér

19.49 €

Výnimočný tovar, Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér od značky Hartmann - tento tovar si môžete objednať vo zľavové akciu za 19.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4052199272627
Do obchodu

Popis

Hartmann

Špičkový tovar, Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér od populárnej značky Hartmann - tento produkt objednáte extra lacno za 19.49 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Sieťový adaptér Veroval je určený len pre tlakomery značky Veroval a to:

tlakomer Veroval ramenný
tlakomer Veroval duo controlTlakomer funguje na baterky a tie sa musia často meniť. Ak tlakomer používate k domácemu meraniu, nie je dôvod, aby ste zbytočne míňali za batérie alebo si museli strážiť stupeň ich nabitia. So sieťovým adaptérom vám všetky tieto starosti odpadnú a budete vždy pripravení zistiť svoj krvný tlak.Sieťový adaptér nie je vhodný pre tlakomery:

Tensoval Comfort
Tensoval duo control
Omron
boso
Beurer
Geratherm.

Parametre tovaru Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér

Názov: Hartmann Veroval Sieťový AC/DC adaptér

EAN: 4052199272627

Výrobca: Hartmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce