Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer Hartmann

Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer

45.49 €

Veľmi obľúbený produkt Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer s trendy značkou Hartmann - tento produkt doručujeme pri časovo obmedzenej akcii za 45.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4052199292106
Do obchodu

Popis

Hartmann

Spokojnosť prinášajúci Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer kvalitné značky Hartmann - tento artikel nakupujte s VIP zľavou pre každého za 45.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Digitálny plne automatický tlakomer Veroval Compact pre meranie krvného tlaku a tepovej frekvencie na paži.
Výsledky merania sú veľmi presné, čo potvrdila aj Európska spoločnosť pre hypertenziu a udelila tomuto prístroju pečať kvality.Prístroj môžu používať dve osoby, tlakomer výsledky ich meraní ukladá do pamäte oddelene. Automatický tiež vypočíta priemerné hodnoty za posledných 7 dní.Univerzálna manžeta vyhovuje väčšine osôb a technológia Comfort Air zaisťuje pohodlie počas merania.Výhody:

veľké tlačidlá
jednoduché ovládanie
automatické nafukovanie manžety
technológia Comfort Air pre šetrné meranie
pamäť pre 2 osobyS vyhodnotením výsledkov meraní vám pomôže farebný indikátor, ktorý sa nachádza na ľavej strane tlakomeru. Prístroj oddelene ukladá výsledky meraní pre 2 osoby. Kapacita pamäte stačí na 100 záznamov pre každého z užívateľov.Obsah balenia:

tlakomer na meranie krvného tlaku
univerzálna manžeta
batérie 4 × 1,5 V AA
praktický textilný obal na uloženie prístroja
návod na použitie so záručným listom.

Parametre tovaru Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer

Názov: Hartmann Veroval Compact digitálny tlakomer

EAN: 4052199292106

Výrobca: Hartmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce