Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek

Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m

36.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m od spoločnosti Happy Green - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 36.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8591022461327
Do obchodu

Popis

Happy Green

Príjemné pocity nadväzujúci Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m obľúbenej značky Happy Green - tento artikel je v túto chvíľu za skvelú cenu 36.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Táto sada pre vytváranie ochladzujúci vodnej hmly obsahuje 8 mikrotrysiek s nastaviteľným uhlom pôsobenia (z toho jedna koncová), 15 metrov hadice, ktorej nastrihaním je možné umiestniť trysky podľa individuálnej potreby, 5 závesných klipov a adaptér na vodovodnú prípojku. Veľmi rýchlou a jednoduchou inštaláciou je možné zvýšiť vzdušnú vlhkosť v okolí a tým znížiť pocitovú teplotu až o 10 stupňov.
Je vhodná na použitie v pergolách, na balkónoch, terasách, ale aj pre zvýšenie vlhkosti v skleníkoch, alebo priestoroch určených pre zvieratá. Kvalita fungovania závisí hlavne od tlaku v prívodnej sústave, odporúčame nastaviť trysky tak, aby vlhkosť nedopadala priamo na osoby či klzké povrchy, kde je nebezpečenstvo pošmyknutia alebo predmety podliehajúce účinkom vlhka..

Parametre tovaru Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m

Názov: Happy Green Súprava na vodnú hmlu 8 trysiek, 15 m

EAN: 8591022461327

Výrobca: Happy Green

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce