Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek

Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek, 7,5 m

24.99 €

Prvotriedný Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek, 7,5 m čo nám vyrába Happy Green - tento artikel čaká na vás extra lacno za 24.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8591022461310
Do obchodu

Popis

Happy Green

V zľave je Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek, 7,5 m od spoločnosti Happy Green - tento tovar si môžete nechať doručiť za úžasnú cenu 24.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Táto sada pre vytváranie ochladzujúcej vodnej hmly obsahuje 5 mikrotrysiek s nastaviteľným uhlom pôsobenia (z toho jedna koncová), 7,5 metrov hadice, ktorej nastrihaním je možné umiestniť trysky podľa individuálnej potreby, 5 závesných klipov a adaptér na vodovodnú prípojku. Veľmi rýchlou a jednoduchou inštaláciou je možné zvýšiť vzdušnú vlhkosť v okolí a tým znížiť pocitovú teplotu až o 10 stupňov.Je vhodná na použitie v pergolách, na balkónoch, terasách, ale aj pre zvýšenie vlhkosti v skleníkoch, alebo priestoroch určených pre zvieratá. Kvalita fungovania závisí hlavne od tlaku v prívodnej sústave, odporúčame nastaviť trysky tak, aby vlhkosť nedopadala priamo na osoby či klzké povrchy, kde je nebezpečenstvo pošmyknutia alebo predmety podliehajúce účinkom vlhka..

Parametre tovaru Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek, 7,5 m

Názov: Happy Green Súprava na vodnú hmlu 5 trysiek, 7,5 m

EAN: 8591022461310

Výrobca: Happy Green

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce