Happy Green Prenosná toaleta

Happy Green Prenosná toaleta, 20 l

74.49 €

Veľmi obľúbený produkt Happy Green Prenosná toaleta, 20 l populárneho výrobcu Happy Green - tento artikel pořizujte za jedinečnú cenu 74.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8591022249666
Do obchodu

Popis

Happy Green

Trendy Happy Green Prenosná toaleta, 20 l od firmy Happy Green - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 74.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

Prenosná toaleta s kapacitou vodnej nádrže 12 l a odpadovej nádrže 20 l. Chemické WC možno veľmi ľahko rozdeliť na dve nezávislé nádoby. Horná nádoba je zásoba na vodu a spodnej nádoba na odpad. Oba zásobníky majú držadlá na boku nádob po jednoduchý transport. Presné uzavretie odpadovej nádoby zamedzí nepríjemným pachom. Vhodné použitie napríklad v kempoch, karavanoch. chatách alebo na lodiach..

Parametre tovaru Happy Green Prenosná toaleta, 20 l

Názov: Happy Green Prenosná toaleta, 20 l

EAN: 8591022249666

Výrobca: Happy Green

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce