Happy Green Multifunkčný gril 3v1 Happy Green

Happy Green Multifunkčný gril 3v1

49.99 €

Práve je za dobrú cenu Happy Green Multifunkčný gril 3v1 od firmy Happy Green - tento hit môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 49.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8591022245194
Do obchodu

Popis

Happy Green

Akostný Happy Green Multifunkčný gril 3v1 s preslávenou značkou Happy Green - tento artikel objednávajte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 49.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Multi gril umožňuje údiť, grilovať aj opekať. Pri údení je pokrm tepelne pripravovaný nad nádobou s vodným kúpeľom pomocou tepla a dymu, nedochádza tak k vzniku zdraviu škodlivých látok, ktoré by sa inak dostávali do pokrmov. Kúri sa v dolnej časti na malej mriežke uloženej v kovovej nádobe pomocou dvierok v plášti grilu. V strednej časti je umiestnená druhá kovová nádoba s vodou, nad ktorou sa na kovovej mriežke grilujú pokrmy. Ak nechcete gril využívať ako vodný, vyberte nádobu z grilu a pripravujte pokrmy iba nad otvoreným ohňom. Možné je tiež údiť mäso či klobásy na kovovej mriežke. Intenzitu žiaru ohňa možno regulovať buď dvierkami v plášti grilu alebo pomocou vetracieho ventilu vo veku grilu. Spodný diel s nádobou a malou mriežkou možno využiť aj ako otvorené ohnisko na terase alebo tam, kde nie je priestor na prírodné ohnisko.Technické paramtery:

tri časti - ohnisko, vyšší gril, uzavretá udiareň
2x dvierka pre prikladanie a kontrolu ohňa
vstavaný teplomer do 300 °C.

Parametre tovaru Happy Green Multifunkčný gril 3v1

Názov: Happy Green Multifunkčný gril 3v1

EAN: 8591022245194

Výrobca: Happy Green

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce