HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm Happy Green

HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm

53.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm od obľúbeného výrobcu Happy Green - tento artikel je v tento okamih v sezónne zľave za 53.49 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8591022461884
Do obchodu

Popis

Happy Green

Vynikajúci HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm od top výrobcu Happy Green - tento produkt máte na dosah ruky v sezónne zľave za 53.49 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Tento polohovateľný gril s masívnou liatinovou grilovacou vaňou umožňuje horizontálny aj vertikálny spôsob grilovania či rožnenia. Grilovacia vaňa po nahriatí vyžaruje stabilné sálavé teplo umožňujúce rovnomerné grilovanie. Jednoduchým preklopením grilu získate grilovací priestor so zadným ohrevom, vhodným hlavne na rožnenie, či pečenie kurčaťa.Vznikajúca šťava odkvapkáva do záhybnej plochy a nie do rozpáleného uhlia, čím pomáha zdravšiemu grilovaniu. Pri vertikálnom grilovaní je možné priebežne dosypávať palivo, bez nutnosti manipulácie s grilom. Otočný ražeň s dvoma dvojbodcami je súčasťou výrobku. Výška grilovacej plochy je 60 cm..

Parametre tovaru HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm

Názov: HAPPY GREEN Gril MADISON 55 x 28 cm

EAN: 8591022461884

Výrobca: Happy Green

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce