Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit

Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit

29.99 €

V akcii je len tu Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit čo nám vyrába - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 29.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4003018318484
Do obchodu

Popis

Vaše možnosti obohacujúce Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit od populárneho výrobcu - tento tovar si môžete nechať dodať za jedinečnú cenu 29.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Dvojitá roleta je jedným z moderných prvkov slnečnej i pohľadovej ochrany a dáva interiéru zvláštne kúzlo. Látka, ktorá je tkaná tak, aby sa pravidelne striedali husté a riedke pásy, potom v dvojitej rolete umožňuje jednoduchým posunutím hore či dole docieliť efekt čiastočného zatienenia či úplného zamedzenia prieniku slnečných lúčov a možnosti pohľadu do interiéru. Roletu odporúčame udržovať bežným vysávaním, prípadne očistiť pomocou vlažnej vody a špongie na riad (jemná časť). Ak na rolete zostane aj tak škvrna, je možné použiť jemný čistiaci prostriedok. Roletu neperte..

Parametre tovaru Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit

Názov: Gardinia Roleta easyFix Karo dvojtá antracit

EAN: 4003018318484

Výrobca:

Veľkosť: 100 x 150 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce