Forbyt Japonská stena White

Forbyt Japonská stena White, 50 x 240 cm

8.99 €

Prvotriedný Forbyt Japonská stena White, 50 x 240 cm kvalitné značky - tento tovar si môžete nechať doručiť s neuveriteľnou zľavou za 8.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8591034200396
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Forbyt Japonská stena White, 50 x 240 cm od originálneho výrobcu - tento produkt posielame s neuveriteľnou zľavou za 8.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí.

Závesový panel pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa skvele hodí do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok sa používa aj ako deliaci diel medzi miestnosťami a rôznymi kútmi. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombinácia viacerých farieb.Stena má hore aj dole tunely, vrchný slúži na nasadenie na garnižu alebo navlečenie drôteného tunelu pre ľahké zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia. Japonskú stenu White dodáváme v komplete vrátane plastového závažia a drôteného úchytu pre jednoduché zavesenie.Japonská stena sa nesmie sušiť v sušičke, bieliť ani čistiť chemickými prostriedkami. Je možné žehliť..

Parametre tovaru Forbyt Japonská stena White, 50 x 240 cm

Názov: Forbyt Japonská stena White, 50 x 240 cm

EAN: 8591034200396

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 240 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce