Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm

Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm

19.99 €

V akcii je Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm pochádzajúce od značky - tento artikel čaká na vás v perfektnej akcii za 19.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm populárneho výrobcu - tento hit môžete získať v časovej obmedzenej zľave za 19.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Závesový panel Spike s geometrickým vzorom v sivej farbe sa skvele hodí do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa používa aj ako deliaci diel medzi miestnosťami a rôznymi kútmi. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombinácia viacerých farieb. Stena má hore aj dole tunely, vrchná slúži na nasadenie na garnižu alebo navlečenie drôtenou konštrukciou pre jednoduché zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia..

Parametre tovaru Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm

Názov: Forbyt Japonská stena Spike sivá 50 x 245 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 245 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce