Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm

Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm

19.99 €

Akostný Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm od obľúbenej spoločnosti - tento tovar zakúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 19.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Perfektný Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm čo berieme od značky - tento produkt ponúkame s unikátnou zľavou za 19.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Závesový panel Spike s geometrickým vzorom v béžovej farbe sa skvele hodí do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa používa aj ako deliaci diel medzi miestnosťami a rôznymi kútmi. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombinácia viacerých farieb. Stena má hore aj dole tunely, vrchná slúži na nasadenie na garnižu alebo navlečenie drôtenou konštrukciou pre jednoduché zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia..

Parametre tovaru Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm

Názov: Forbyt Japonská stena Spike béžová 50 x 245 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 245 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce