Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm

Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm

19.99 €

Tradičný bestseller, Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm od - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v neopakovateľnej akcii za 19.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V akcii je len tu Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm od - tento artikel čaká na vás v sezónne zľave za 19.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Závesový panel Darking s atraktívnym vzorom tieňovania v sivej farbe sa skvele hodí do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa používa aj ako deliaci diel medzi miestnosťami a rôznymi kútmi. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombinácia viacerých farieb. Stena má hore aj dole tunely, vrchná slúži na nasadenie na garnižu alebo navlečenie drôtenou konštrukciou pre jednoduché zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia..

Parametre tovaru Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm

Názov: Forbyt Japonská stena Darking sivá 50 x 245 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 245 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce