Forbyt Japonská stena Black

Forbyt Japonská stena Black, 50 x 240 cm

8.99 €

Kvalitný Forbyt Japonská stena Black, 50 x 240 cm s pečaťou kvality - tento hit môžete získať vo zľavové akciu za 8.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8591034200389
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Forbyt Japonská stena Black, 50 x 240 cm od značky - tento artikel sa na vás teší v bombastické akcii za 8.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Závesový panel pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa skvele hodí do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok sa používa aj ako deliaci diel medzi miestnosťami a rôznymi kútmi. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombinácia viacerých farieb.Stena má hore aj dole tunely, vrchný slúži na nasadenie na garnižu alebo navlečenie drôteného tunelu pre ľahké zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia. Japonskú stenu Black dodáváme v komplete vrátane plastového závažia a drôteného úchytu pre jednoduché zavesenie. Japonská stena sa nesmie sušiť v sušičke, bieliť ani čistiť chemickými prostriedkami. Je možné žehliť..

Parametre tovaru Forbyt Japonská stena Black, 50 x 240 cm

Názov: Forbyt Japonská stena Black, 50 x 240 cm

EAN: 8591034200389

Výrobca:

Veľkosť: 50 x 240 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce