Florina Termoska Moro

Florina Termoska Moro, 1 l

12.49 €

V akcii je len tu Florina Termoska Moro, 1 l s akostnou značkou Florina - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 12.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5901832383123
Do obchodu

Popis

Florina

Toto si zamilujete: Florina Termoska Moro, 1 l od kvalitného výrobcu Florina - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 12.49 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Termoska pre skutočných dobrodruhov, ktorá na prvý pohľad zaujme svojím vzhľadom. Je vyrobená z nerezového materiálu a má vynikajúce izolačné vlastnosti. Vďaka tomu urdží teplotu teplého nápoja viac ako 12 hodín a 24 hodín u studených nápojov. Nádoba je vybavená plastovou rukoväťou a popruhom, ktorý uľahčuje prenášanie termosky na akékoľvek miesto. Pevne utesnené veko chráni pred náhodným únikom tekutiny..

Parametre tovaru Florina Termoska Moro, 1 l

Názov: Florina Termoska Moro, 1 l

EAN: 5901832383123

Výrobca: Florina

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce