Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4

Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

45.79 €

Poctivý výrobok, Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l s preslávenou značkou Florina - tento produkt objednáte takmer zadarmo za 45.79 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5907758605790
Do obchodu

Popis

Florina

Limitovaná edícia produktu Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l od top značky Florina - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 45.79 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte.

Nízkotlakový hrniec DELI COOK - skvelý pomocník pre rýchlejšiu, jednoduchšiu a zdravšiu prípravu potravín. Novinka, ktorá si nájde miesto aj vo vašej kuchyni.Výhody produktu: Produkty Deli Cook disponujú obrovskou silou - umožňujú varenie v tichosti, s uzavretou pokrievkou, takže únik pary je znížený na minimum, tým sú zachované všetky živiny v pripravovanom pokrme. Zemiaky, zelenina, mäso i ryby si počas prípravy zachovávajú chuť, tvar i farbu.    Rovnako ako pri tradičnom varení v pare, ani pri varení v Deli Cook nedochádza k vyplavovaniu vitamínov a mikroelementov z potravín, vďaka čomu zostávajú aj po tepelnej úprave stále zdravé. S vložkou k vareniu na pare môžete variť s maximálnym zachovaním všetkých živín iba pomocou pary, kedy pripravovaný pokrm neprichádza do akéhokoľvek kontaktu s vodou.        

patentná pokrievka umožňuje, vďaka špeciálnemu silikónovému tesneniu, ľahko hermeticky uzavrieť vzduch vo vnútri hrnca. Vzhľadom k tomu vo vnútri nenarastá tlak a teplota vzrastá do 100 °C. Tým sa celý proces varenia značne urýchľuje a dochádza tak rovnako k veľkej úspore energie.
tlakový vypúšťací ventil priebežne reguluje tlak vo vnútri hrnca a zabraňuje tak jeho nadmernému vzrastu.
špeciálne vyrobený patentový uzáver umožňuje ľahké otváranie pokrievky v akomkoľvek momente varenia.
systém zachytávania kvapiek vody z tlakového vypúšťacieho ventilu do polykarbonátovej nádržky je zabudovaný priamo pod ventilom. Časti hrnca a ich funkcie:

tlakový vypúšťací ventil - zaisťuje stále udržiavanie teploty a znižuje uvoľňovanie pary
polykarbonátová nádržka - zachytáva kvapky vody z tlakového vypúšťacieho ventilu
okraj hrnca - špeciálne formovaný pre ideálne spojenie s pokrievkou
funkčné dno - vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane plynových, sklokeramických, elektrických, halogénových i indukčných
tesnenie - k pevnému uzavretiu hrnca
úchyt pokrievky - pohodlný pri držaní
uzáver pokrievky - pevne uzatvára pokrievku, čím redukuje straty pary, tým zachováva všetky živiny vo varených potravinách
vertikálne sklenený kryt pokrievky - varenie i uchovávanie potravín pod dohľadom bez nutnosti otvárania nádoby
nepriľnavý povrch - vysoko kvalitný, odolný voči poškodeniu bez PFOA
hrniec - vyrobený z vysoko kvalitného hliníka opatrený vonkajším lakom - odolný voči vysokým teplotám Po každom použití čistite všetky časti hrnca: umývajte prípravkom na riad a teplou vodou; oplachujte čistou vodou a všetky časti vysušte, aby ste zabránili tvorbe škvŕn .Pokiaľ je vypúšťací ventil veľmi znečistený, môžete ho pod pokrievkou odskrutkovať, vyčistiť a znovu priskrutkovať späť. Ľahko možno odmontovať aj pokrievku pre prípad dôsledného vyčistenia tesnenia.Upozornenie: Nestraťte tesnenia!.

Parametre tovaru Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

Názov: Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

EAN: 5907758605790

Výrobca: Florina

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce