Florina Kuchynský nôž 20 cm Florina

Florina Kuchynský nôž 20 cm

3.99 €

Váš obľúbený tovar, Florina Kuchynský nôž 20 cm s akostnou značkou Florina - tento produkt obchodujeme extra výhodne za 3.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5901468213245
Do obchodu

Popis

Florina

V akcii je Florina Kuchynský nôž 20 cm od známej značky Florina - tento tovar si môžete zakúpiť pri práve prebiehajúcej akcii za 3.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Kuchynský kvalitný nerezový nôž na každodenné krájanie s potlačou vzor paradajky. Dĺžka celého noža vrátane rukoväte je 32 cm, dĺžka čepele 20 cm. Čepeľ potiahnutá nepriľnavým povrchom, vďaka ktorému sa na nôž potraviny nelepí a nestrácajú vitamíny. Tvar a šírka čepele poslúži nielen na krájanie, sekanie ale môžete s ním potravinu aj drviť. Rovnako tak je veľmi príjemné držanie noža vďaka ergonomickej rukoväti z pevného plastu..

Parametre tovaru Florina Kuchynský nôž 20 cm

Názov: Florina Kuchynský nôž 20 cm

EAN: 5901468213245

Výrobca: Florina

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce