Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb

Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb, 45 x 75 cm

18.99 €

Váš obľúbený produkt, Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb, 45 x 75 cm od producenta - tento produkt kúpite v bombastické akcii za 18.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb, 45 x 75 cm čo nám vyrába - tento artikel odporúčame s výnimočnou zľavou za 18.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Rohožka je praktický doplnok domu či bytu, pomáha udržať čistotu a je vstupnou vizitkou vášho domova. Nemala by teda chýbať pred žiadnymi vchodovými dverami. Táto polkruhová gumová rohožka s otvormi a protišmykovým efektom je vhodná pre odstránenie hrubých nečistôt ako sneh, bahno i piesok a zabraňuje pošmyknutiu pri nepriaznivom počasí. Navyše sa ľahko udržuje..

Parametre tovaru Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb, 45 x 75 cm

Názov: Flomat Vonkajšia rohožka polkruhová Honeycomb, 45 x 75 cm

EAN:

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce