Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares

Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

5.99 €

Top produkt, Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm od obľúbenej značky - tento tovar si môžete objednať vo zľavové akciu za 5.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Neodoláte: Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm od obľúbeného výrobcu - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 5.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Rohožka je praktický doplnok domu či bytu, pomáha udržať čistotu a je vstupnou vizitkou vášho domova. Nemala by teda chýbať pred žiadnymi vchodovými dverami. Táto malá gumová rohožka s kefovým efektom je vhodná pre odstránenie drobných nečistôt a zabraňuje pošmyknutiu pri nepriaznivom počasí. Vďaka obvodovej hrane, ktorá zadrží vodu na rohoži, rohož často slúži aj ako odkladacia plocha pre mokrú obuv. Navyše sa ľahko udržuje..

Parametre tovaru Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

Názov: Flomat Vonkajšia rohožka Pin squares, 40 x 60 cm

EAN:

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce