Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou

Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou, 60 x 90 cm

17.99 €

Diskontný Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou, 60 x 90 cm s trendy značkou - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 17.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Práve je za dobrú cenu Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou, 60 x 90 cm kvalitné značky - tento hit získate v neopakovateľnej akcii za 17.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Rohožka je praktický doplnok domu či bytu, pomáha udržať čistotu a je vstupnou vizitkou vášho domova. Nemala by teda chýbať pred žiadnymi vchodovými dverami. Táto gumová rohožka s otvormi a protišmykovým efektom je vhodná pre odstránenie hrubých nečistôt ako sneh, bahno a piesok a zabraňuje pošmyknutiu pri nepriaznivom počasí. Navyše sa ľahko udržuje..

Parametre tovaru Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou, 60 x 90 cm

Názov: Flomat Vonkajšia rohožka Dirt catcher s obvodovou hranou, 60 x 90 cm

EAN:

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce