Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0

Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0,6 l + Energy

14.99 €

Prestížny Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0,6 l + Energy s osvedčenou značkou SODASTREAM - tento produkt doručujeme vo zľavové akciu za 14.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8719128116136
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Dnes je tu pre vás Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0,6 l + Energy s trendy značkou SODASTREAM - tento produkt obchodujeme s výnimočnou zľavou za 14.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Set športovej fľaše Sodastream s objemom 0,6 l a sirup ENERGY 500 ml ako darček, nielen pre milovníkov pohybu, športu a voľnočasových aktivít. Nová fľaša Sodastream My only bottle je vyrobená z Tritanu. S opakovane použiteľnou fľašou budete mať čerstvo natočenú vodu stále pri ruke po celý deň. Fľaša je tak akurát veľká, aby sa zmestila do vašej kabelky, tašky či batohu a pritom ponúkla dostatok vody na uhasenie smädu.Vlastnosti:

voľnočasová fľaša 0,6 l so športovým viečkom na vodu so sebou
zo zdravotne nezávadného plastového materiálu bez BPA a iných škodlivých látok, odolná voči slnečnému žiareniu (UV žiarenie)
vhodná do umývačky riadu, do 70 °C
určená ako pre neperlivú vodu, tak aj perlivú s výrobníkmi SodaStream
vhodná ako na cvičenie, tak aj navýlety s priateľmi alebo do školy
Sirup SodaStream ENERGY 500 ML ako darček (energetický nápoj s kofeínom, vitamíny B3, B6, B2)Tritan je jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepojímá žiadne pachy, nefarbí sa (nežltne), je veľmi pružný - odolný, možno umývať aj v umývačke riadu (max 70  C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivosť vašich nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce perlivé vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané ovaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete priamo na fľaši.NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov..

Parametre tovaru Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0,6 l + Energy

Názov: Fľaša SodaStream sportovní set lahev 0,6 l + Energy

EAN: 8719128116136

Výrobca: SODASTREAM

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce