Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml

Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

4.99 €

Prestížny Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml, od kvalitného výrobcu Finish - tento hit zoženiete v úžasnej akcii za 4.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8592326010419
Do obchodu

Popis

Finish

Poctivý výrobok, Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml, od producenta Finish - tento hit ľahko nájdete za skvelú cenu 4.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Finish Leštidlo Shine&Dry Lemon ideálny prostriedok na sklo a riad bez škvŕn, ktoré žiari diamantovým leskom. Účinkuje pri oplachovaní a napomáha odstrániť ako umývací prostriedok tak zvyšky jedla z riadu.Vlastnosti:

dokonale odstraňuje vodný rezíduá (kvapky vody)
zanecháva diamatový lesk
účinkuje po dobu cyklu oplachovania
odstraňuje ako umývací prostriedok tak zvyšky jedla z riadu
svieža vôňa citrónuPokyny na použitie:Dopĺňajte pravidelne zásobník na leštidlo v umývačke riadu.Dráždi oči. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom. Odporúčajú poprední svetoví výrobcovia umývačiek.Zloženie:5-15% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% parfum, Limonén, hexyl cinnamal, farbivo, konzervačné činidlá (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).Nebezpečné látky: isotridekanol, etoxylovaný.

Parametre tovaru Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

Názov: Finish Shine & Dry Lemon leštidlo 800 ml,

EAN: 8592326010419

Výrobca: Finish

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce