ETA Acado 1163 Eta

ETA Acado 1163

23.49 €

Dnes sme vybrali: ETA Acado 1163 populárneho výrobcu Eta - tento produkt dodávame pri časovo obmedzenej akcii za 23.49 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8590393255245
Do obchodu

Popis

Eta

Veľmi obľúbený produkt ETA Acado 1163 od známeho výrobcu Eta - tento artikel odporúčame po zlacnenie za 23.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

S týmto sendvičovačom pripravíte veľmi ľahko a rýchlo chrumkavé sendviče. Kvalitné platničky sú trojuholníkové s nepriľnavou úpravou pečiacich plôch pre jednoduché používanie i čistenie. Naraz môžete urobiť dva sendviče, resp. štyri trojuholníky.O prevádzke informuje červená kontrolka a o teplote, ktorá sa reguluje automaticky, zelená. Bezpečnosť prevádzky i obsluhy zaisťuje ochrana proti prehriatiu aj tepelne izolovaná rukoväť.Praktickosť tohto sendvičovača ETA podčiarkuje možnosť jeho skladovania vo zvislej polohe, čím ušetrí v kuchyni toľko potrebné miesto. Výhodou je tiež veľmi ľahko umývateľný povrch.Technické parametre:

protišmykové nôžky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche
dĺžka prívodného káblu: 0,7 m.

Parametre tovaru ETA Acado 1163

Názov: ETA Acado 1163

EAN: 8590393255245

Výrobca: Eta

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce