Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom

Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom, 8 + 8 + 8 l

77.99 €

V akcii je Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom, 8 + 8 + 8 l od obľúbenej značky Elletipi - tento produkt posielame extra lacno za 77.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 6136174488840
Do obchodu

Popis

Elletipi

Jasný hit, Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom, 8 + 8 + 8 l kvalitné značky Elletipi - tento produkt predávame za takmer veľkoobchodnú cenu 77.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym. S výsuvnými odpadkovými košmi Ecofil získate odolný a kvalitný systém na pohodlné triedenie odpadu. Koše sa vysúvajú z pevne zabudovaných pojazdov v skrinke po otvorení dvierok a vyťahovanie je plné, takže sa pohodlne dostanete ku každej nádobe.Inštalácia je jednoduchá a zvládnete ju svojpomocne sami. Iba zaskrutkujete 4 skrutky a kôš je pevne pripevnený ku dnu skrinky. Plastové odpadkové nádoby majú na hornej strane výrez, pomocou ktorého je možné do jednej nádoby umiestniť dva vrecká a tým si rozšíriť počet druhov triedeného odpadu. Plastové nádoby sú vyrobené z kvalitného, plne recyklovateľného materiálu. Rovnako tak rám koša, ktorý je vyrobený z chrómovanej ocele. Celá konštrukcia je dostatočne pevná a veľmi dobre sa udržuje. Ložiská pojazdov pracujú ticho a sú bezúdržbové..

Parametre tovaru Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom, 8 + 8 + 8 l

Názov: Elletipi Vstavaný odpadkový kôš ECOFIL - výsuvný s rámom, 8 + 8 + 8 l EAN: 6136174488840 Výrobca: Elletipi Farba: sivá Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce