Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001 Fieldmann

Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001

15.49 €

Nie je prečo váhať, Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001 čo nám dodáva Fieldmann - tento hit môžete získať vo výhodnej akcii za 15.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8590669138036
Do obchodu

Popis

Fieldmann

Vynikajúci Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001 kvalitné značky Fieldmann - tento tovar si môžete objednať za perfektnú cenu 15.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Elektrický štartér na drevené uhlie a brikety je jedným z najefektívnejších a najrýchlejším spôsobov rozžhavenia dreveného uhlia alebo brikiet. Štartér postačí umiestniť priamo do grilu a zasypať príslušným množstvom dreveného uhlia alebo brikiet do úrovne rysky, ktorá určuje maximálnu výšku. Stačí len štartér zapojiť do elektrickej siete a počkať pár minút do rozžhavenia dreveného uhlia alebo brikiet. Následne štartér odpojiť z elektrickej siete, odložiť na bezpečné miesto a začať grilovať. V prípade že pár priateľov príde na párty o chvíľu neskôr, vôbec nevadí, stačí celú akciu opakovať a behom pár minút priateľom pokrmy servírovať..

Parametre tovaru Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001

Názov: Elektrický štartér uhlia Fieldmann FZG 9001

EAN: 8590669138036

Výrobca: Fieldmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce