ECG KV 117 Slim Kuchynská váha

ECG KV 117 Slim Kuchynská váha, biela

11.79 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu ECG KV 117 Slim Kuchynská váha, biela čo odoberáme od výrobcu ECG - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 11.79 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8592131303348
Do obchodu

Popis

ECG

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu ECG KV 117 Slim Kuchynská váha, biela od firmy ECG - tento hit nájdete v sezónne zľave za 11.79 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Kuchynská váha z bezpečnostného tvrdeného skla s LCD displejom s dotykovými tlačidlami je nepostrádateľným pomocníkom každej gazdinky. Maximálna nosnosť váhy je do 5 kg s meracím rozlíšením 1 g/1 ml. Váha ponúka možnosť voľby jednotiek (g/lb.oz a ml/fl.oz) a bezproblémové váženie tekutín - zobrazenie objemu voda/mlieko. Ďalšou funkciou je funkcia dovažovania s praktickou funkciou TARA, automatické vynulovanie a automatické i manuálne vypnutie..

Parametre tovaru ECG KV 117 Slim Kuchynská váha, biela

Názov: ECG KV 117 Slim Kuchynská váha, biela

EAN: 8592131303348

Výrobca: ECG

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce