Drtič na ovocie

Drtič na ovocie, 7 l

117.99 €

Tradičný bestseller, Drtič na ovocie, 7 l s preslávenou značkou - tento produkt dodávame za takmer veľkoobchodnú cenu 117.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8594174760867
Do obchodu

Popis

V akcii je len tu Drtič na ovocie, 7 l s pečaťou kvality - tento artikel je v tento okamih s neuveriteľnou zľavou za 117.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Drvič slúži na drvenie tvrdého ovocia ako sú jablká alebo hrušky pred lisovaním, prípadne k drveniu surových zemiakov. Konštrukcia drviča je o niečo zložitejšia než u jednoduchších drvičov, vybavených rotačným nožom. Odmenou je však kvalitný produkt. Drvič jablka "rozstrapatí" na malé časti narušené klincami. Takto pripravená hmota je optimálna pre lisovanie. Jedná sa o klasický, rokmi osvedčený spôsob drvenia.Na oceľovom ráme je upevnená nerezová násypka a dva drviace slimáky. Tie sa roztáčajú cez ozubené kolesá otáčaním kľuky. Ovocie z násypky je zachytávané a súčasne drvené. Potom je takto rozdrvené ovocie pripravené na lisovanie.Technické údaje:

celková výška: 47 cm
šírka aj s rukoväťou: 44 cm
výška: 27 cm
rozmer násypky: 35 x 31 cm.

Parametre tovaru Drtič na ovocie, 7 l

Názov: Drtič na ovocie, 7 l

EAN: 8594174760867

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce