DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7

DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7,5 M, 5 KS MIKROTRYSIEK, TY9405B

25.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7,5 M, 5 KS MIKROTRYSIEK, TY9405B populárneho výrobcu - tento artikel musíte mať za vynikajúcu cenu 25.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8581776983602
Do obchodu

Popis

No a toto chcete: DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7,5 M, 5 KS MIKROTRYSIEK, TY9405B s osvedčenou značkou - tento artikel nakupujte za takmer veľkoobchodnú cenu 25.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Radi by ste sa v parných letných dňoch osviežili napríklad aj pri posedení s priateľmi? Potom máme práve pre vás vodnú hmlu, ktorá poslúži k vynikajúcemu osvieženiu v teplých letných dňoch. Jedná sa o sústavu mikrotrysiek, ktoré môžete ľubovoľne inštalovať. Hmla poskytne krátkodobé ochladenie priestoru až o 10 °C!Je možné ju použiť takmer kamkoľvek si len spomeniete ... Je vhodná na použitie na balkónoch, pergolách, pod slnečníkmi, na terasách, v záhradných reštauráciách, vhodná ku krátkodobému ochladeniu priestorov pre zvieratá, možno použiť aj v tropických skleníkoch pre rosenie rastlín, kde je žiaduca vysoká vzdušná vlhkosť.

Iste oceníte jednoduchú montáž, možnosť pripojenia na existujúci vodovod ale i ručný postrekovač.
Nie je vhodné inštalovať nad povrchy podliehajúce účinkom vlhka.
Pozor na klzkú podlahu, v prípade inštalácie vodnej hmly u klzkých povrchov ako je napr. dlažba a kameň!Jednoduchá inštalácia:Postačia vám iba nožnice, prípadne kladivko. Základom je vymeranie vzdialenosti trysiek. Tá je vymedzená dĺžkou spojovacích hadičiek. Hadičky si nastriháte a najprv nasadíte koncovku pre pripojenie k hadici alebo priamo vodovodného kohútika.Prípojný diel obsahuje sitko, ktoré zabraňuje prípadnému znečisteniu trysiek. Preto je pripojenie vhodné len na čistú, teda pitnú vodu.Dotiahnutie prevlečných matičiek je len rukou, nepoužíva sa žiadne náradie. V potrebnej vzdialenosti napojíte prvú trysku a takto pokračujete ďalej, podľa požadovaného množstva trysiek.Na pevný (drevený) podklad prichytíte hadičky príchytkou s klinčekmi, ak inštalujete na slnečník alebo plátennú striešku, použite klips. Ako poslednú v rade inštalujte trysku sa záslepkou, tu už nie je možné pripojenie ďalšieho dielu.Smer trysiek si môžete nastaviť podľa potreby uvoľnením matičky. Do požadovanej polohy trysku zafixujete dotiahnutím matičky. Rozhodujúci je tlak v sústave, pri nižšom tlaku menej zahmlievania a podľa potreby musíte upraviť aj počet trysiek. Bežne sada pokryje plochu 60 m2.Obsah balenia:

hadica: 5 x 8 mm, 7,5 m
mosadzné zamlžovacie trysky: 5 ks, 1 ks koncová
závesné klipsy: 5 ks
klipsy na trysky: 5 ks
čepový adaptér a tesnenie.

Parametre tovaru DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7,5 M, 5 KS MIKROTRYSIEK, TY9405B

Názov: DOMO OSVIEZOVACI SET VODNA HMLA 7,5 M, 5 KS MIKROTRYSIEK, TY9405B

EAN: 8581776983602

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce