DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm

DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm, 20 cm Orion, 20 cm

14.49 €

Diskontný DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm, 20 cm Orion, 20 cm so známou značkou Orion - tento produkt predávame v úžasnej akcii za 14.49 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8592381082123
Do obchodu

Popis

Orion

Kvalitný DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm, 20 cm Orion, 20 cm od obľúbenej značky Orion - tento hit môžete získať v bombastické akcii za 14.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Panvice Diamant prekvapí svojimi jedinečnými úžitkovými vlastnosťami. Ich povrch je spevnený skutočnými diamantovými kryštálmi. Diamantové častice obsiahnuté vo vnútornej vrstve vynikajú skvelou tepelnou vodivosťou (predčí aj také materiály, ako je meď alebo striebro) a zlepšujú varné vlastnosti panvice. Nepriľnavý povrch s minimálnym trecím odporom umožňuje prípravu zdravých a chutných pokrmov s minimom pridaných tukov, bez zásadných výživových strát. Možno použiť ako na opekanie, restovanie, Pošírovanie, redukciu štiav, omáčok, tak aj na smaženie či flambovanie, kedy dochádza k rýchlym teplotným výkyvom. Príprava a následne konzumácia jedla sa tak stane skutočným pôžitkom. Použitím revolučnej výrobnej technológie a zvolenými materiálmi nedochádza k uvoľňovaniu nebezpečných látok (PFOA FREE), znižujú sa tak škodlivé vplyvy na zdravie i životné prostredie. Dokonalá vodivosť eliminuje stratu tepelnej energie, dochádza tiež k úspore času. Konštrukcia panvice je postavená tak, aby nedochádzalo k vzniku horúcich miest, ale teplo bolo rovnomerne rozvedené do celého korpusu a následne k pripravovanému pokrmu..

Parametre tovaru DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm, 20 cm Orion, 20 cm

Názov: DIAM panvicu s nepriľnavým povrchom 20 cm, 20 cm Orion, 20 cm

EAN: 8592381082123

Výrobca: Orion

Veľkosť: 20 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce