Dekoračný model motorky Chopper

Dekoračný model motorky Chopper, modrá

23.49 €

Tradičný bestseller, Dekoračný model motorky Chopper, modrá od obľúbenej značky - tento hit môžete zohnať za výhodnú cenu 23.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8591686908015
Do obchodu

Popis

Obľúbený produkt Dekoračný model motorky Chopper, modrá od známeho výrobcu - tento produkt predávame za úžasnú cenu 23.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Dekoračný model motocykla typu Chopper v mierke približne 1:8, s patinou a opotrebovaným vzhľadom. Model je zhotovený z celokovu s nádržou vo farbách ameriky, je tvarovaný podľa reálnej predlohy so vzhľadom zodpovedajúcim starým neudržovaným motocyklom. Na modeli je veľké množstvo detailov, štylizované charakteristikou motocykla, zodpovedajúce dobe z ktorej pochádza.Jedná sa o dekoračný, nepohyblivý predmet, určený na výstavku, do vitríny a pod..

Parametre tovaru Dekoračný model motorky Chopper, modrá

Názov: Dekoračný model motorky Chopper, modrá

EAN: 8591686908015

Výrobca:

Farba: modrá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce