Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová

Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová, 85 x 8 cm

6.99 €

V akcii je práve teraz Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová, 85 x 8 cm originálne od labelu - tento tovar si môžete zaobstarať za skvelú cenu 6.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Váš obľúbený produkt, Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová, 85 x 8 cm s osvedčenou značkou - tento tovar si môžete objednať za jedinečnú cenu 6.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Máte doma často zimu, hoci dostatočne kúrite? Pravdepodobne vám ťahá pod dverami. Do miestnosti sa potom dostáva studený vzduch, kúrenie sa stáva neekonomickým a vám je stále chladno. Riešením môže byť tento šikovný vankúšik, ktorý položíte na podlahu k dverám a studený vzduch tým nepustíte do miestnosti. Obliečka je odnímateľná a môžete ju aj prať..

Parametre tovaru Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová, 85 x 8 cm

Názov: Dakls Tesniaci vankúšik pod dvere Mačky fialová, 85 x 8 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 85 x 8 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce