Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela

Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela, 29 x 21 cm, sada 2 ks

4.99 €

Radosť prinášajúci Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela, 29 x 21 cm, sada 2 ks čo berieme od značky - tento artikel neprepásnite v jedinečnej akcii za 4.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8596265028801
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela, 29 x 21 cm, sada 2 ks obľúbenej značky - tento artikel nakupujte v neopakovateľnej akcii za 4.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Korkové prestieranie na stôl s milým pozdravom Hello new day by malo byť nevyhnutnou súčasťou každého elegantne prestretého jedálenského stola. Korkové prestieranie sa skladá z 3 vrstiev - nosná doska, motív a krycia ochranná fólia. Toto prestieranie je plne umývateľné - čistite ho vlhkou handričkou, potom ho vždy riadne osušte. V žiadnom prípade korkové prestieranie neumývajte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu..

Parametre tovaru Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela, 29 x 21 cm, sada 2 ks

Názov: Dakls Korkové prestieranie Hello New Day biela, 29 x 21 cm, sada 2 ks

EAN: 8596265028801

Výrobca:

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce