Dafi Filter Mg+ Unimax

Dafi Filter Mg+ Unimax

4.99 €

Jedinečná ponuka, Dafi Filter Mg+ Unimax s osvedčenou značkou - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 4.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5900950924270
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Dafi Filter Mg+ Unimax originálne od labelu - tento hit nájdete v bombastické akcii za 4.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Filter Mg + Unimax - horčíkový filter bol vytvorený pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť kvalitu vody z kohútika a urobiť ju lepšou pre pitie. Filtrovaná voda je najlepšou alternatívou k balenej vode. Horčík zlepšuje chuť vody a je zdravší. Filter znižuje obsah ťažkých kovov vo vode a odstraňuje väčšinu látok, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú chuť, vôňu a farbu vody.Kapacita filtra cca 150 - 200 l vody (v závislosti na jej kvalite), cca 30 dní.

Parametre tovaru Dafi Filter Mg+ Unimax

Názov: Dafi Filter Mg+ Unimax

EAN: 5900950924270

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce