Cosmos Náplasť pružná Hartmann

Cosmos Náplasť pružná

1.99 €

V akcii je práve teraz Cosmos Náplasť pružná od top značky Hartmann - tento artikel odporúčame pri práve prebiehajúcej akcii za 1.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4049500472845
Do obchodu

Popis

Hartmann

Najpredávanejšie Cosmos Náplasť pružná čo nám vyrába Hartmann - tento hit môžete získať v hustej akciu za 1.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Sada pružných náplastí na prsty a kĺby s veľkosťou 20 x 60 mm (12x); 20 x 80 mm (8x).
Pružná náplasť je určená pre spoľahlivé ošetrenie menších poranení na kĺboch ​​a prstoch, kde bežné náplasti často zlyhávajú. Chráni ranu pred baktériami aj ďalším poranením.Pružná náplasť Cosmos si zachováva vlastnosti klasických náplastí, ale jej pružné prevedenie je ideálne pre ošetrenie prstov a kĺbov.Výhody:

dokonalá priľnavosť aj na problematických miestach
šetrná k pokožke vďaka hypoalergénnemu lepidlu
priedušná, nezlepuje sa s ranou
pružný textilný materiál
neobmedzuje hybnosť ošetrené pokožkyVeľa pohyblivé miesta na tele, ako sú kĺby a prsty, potrebujú možnosť voľného pohybu, čo im pružná náplasť umožňuje. Náplasť účinne kryje drobné zranenia na koži a chráni ich pred vniknutím nečistôt. Hypoalergénne lepidlo je šetrné k pokožke, ktorú nedráždi. Pružná štruktúra je ideálna pre ošetrenie problematických miest, ako sú kĺby a prsty.Náplasti Cosmos sú vhodné pre použitie u menších typov povrchových rán a pri odreninách.Spôsob použitia:Po vybratí náplasti z obalu ju opatrne priložte na postihnuté miesto a pritlačte. Chvíľu zahrievajte rukou pre lepšie priľnutie k pokožke. Po odstránení náplasť zlikvidujte..

Parametre tovaru Cosmos Náplasť pružná

Názov: Cosmos Náplasť pružná

EAN: 4049500472845

Výrobca: Hartmann

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce