Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu Concept

Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

279.00 €

No tak toto je gól: Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu od top značky Concept - tento tovar si môžete nechať poslať s unikátnou zľavou za 279.00 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8595631004432
Do obchodu

Popis

Concept

Najpredávanejšie Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu čo berieme od značky Concept - tento artikel sa na vás teší extra výhodne za 279.00 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Nadmerná vzdušná vlhkosť v našich domovoch spôsobuje nielen škody na majetku, ale môže ohroziť aj naše zdravie. Vyššia vlhkosť je ideálnym prostredím pre rozvoj plesní, ktoré nám môžu spôsobiť zdravotné komplikácie ako zápaly dutín, zápal priedušiek či ďalšie choroby dýchacieho ústrojenstva. Pokiaľ váš byt či pivnica trápi pleseň, s najväčšou pravdepodobnosťou je tu vysoká vlhkosť. Pri hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálnym pomocníkom pre ochranu nielen vášho zdravia, ale aj majetku.Odvlhčovač OV2000 značky Concept je vhodný do priestorov s veľkosťou až 120m2. Na výber máte zo 4 režimov odvlhčovania. Tichý režim je ideálny, ak v miestnosti budete spať, vlhkosť si v tomto prípade môžete nastaviť od 35 do 80% v päťstupňových krokoch. Takzvaný "suchý" režim využijete najmä pri sušení bielizne, odvlhčovaní skríň či malého priestoru, kedy vzduch prúdi na maximum. Ďalej si môžete vybrať z nepretržitého alebo automatického režimu. Pri automatickom režime je vlhkosť nastavená na hodnotu 55 %.Za jediný deň zvládne skondenzovať až 20 l vody. Po naplnení veľkej nádoby 5,5 l sa prístroj sám automaticky vypne. Nádobu nemusíte vylievať, stačí pripojiť hadičku a vodu môžete nechať odtiecť. Ľahkú manipuláciu umožňujú kolieska. Na indikátoru vlhkosti môžete vidieť oranžovú, zelenú alebo červenú farbu. Farba sa mení podľa zmeny vlhkosti v miestnosti.Technické parametre:

prevádzková teplota: 5 - 32 °C
nastavenie vlhkosti: 30 - 80 %
prevádzková vlhkosť vzduchu: pracuje bez obmedzení
hlučnosť: 47 dB
rýchlosť odvlhčovania: 833 ml/h, 20 l/deň
časovač na 24 h, krok po 1 hodine
2 rýchlosti
vratná poistka proti prehriatiu
prístroj sa automaticky vypne pri naplnení zásobníka
funkcia ionizácie
funkcia čistenia vzduchu
Silent = Tichý režim - rýchlosť prúdenia vzduchu nízka a vlhkosť možné nastaviť 35-80 %
Drying = Suchý režim - vysoká rýchlosť prúdenia vzduchu, vlhkosť nie je možné nastaviť
Continuous = Nepretržitý režim - kompresor v pohotovostnom režime, rýchlosť prúdenia vzduchu je nízka a vlhkosť nie je možné nastaviť
Auto = Automatický režim - vlhkosť automaticky na 55 %, rýchlosť prúdenia vzduchu sa automaticky prispôsobuje hodnote vlhkosti
prietok vzduchu: 190 m3/h
pri výpadku prúdu si spotrebič pamätá nastavenie
detský zámok
karbónový filter
dĺžka kábla: 185 cm
možnosť pripojenia hadice.

Parametre tovaru Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

Názov: Concept OV2000 Perfect Air odvlhčovač vzduchu

EAN: 8595631004432

Výrobca: Concept

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce