Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi

Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela

13.99 €

Najpredávanejšie Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela od spoločnosti - tento produkt ponúkame v sezónne zľave za 13.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8591686062588
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela s akostnou značkou - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnú cenu 13.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Tento držiak s pevným klipom je určený na uchytenie telefónu alebo navigácie so šírkou 5,5 až 8,5 cm. Je zaistený aretáciou a zároveň aj protišmykovou vrstvou na vnútorných stranách. Upnutie klipsu pomocou guľového systému umožňuje v každej polohe široké nastavenie uhlov, vrátane možnosti otáčania o 360 °.V automobile ho môžete pripevniť tromi spôsobmi.

upevnenie na mriežku ventilácie: štipec na upnutie telefónu v tvare U pripevnite na adaptér do mriežky ventilácie a aj s ním ho do ventilácie nasuňte

silnou prísavkou na sklo: klips na upnutie telefónu pripevnite na stredný adaptér do prísavky a pomocou prísavky pripevnite na sklo

silnou prísavkou a adaptérom na palubnú dosku: štipec na upnutie telefónu pripevnite na malý adaptér a spoločne ich nasaďte na jednu z troch pozícií na kĺbovom adaptére; kĺbový adaptér nasuňte do prísavky až do zaklapnutia zámočku; pomocou prísavky upevnite na vhodné neporézne miesto tak, aby kĺbový adaptér kopíroval palubnú dosku.

Parametre tovaru Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela

Názov: Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela

EAN: 8591686062588

Výrobca:

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce