Compass Držiak telefónu/GPS do CD

Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

10.49 €

V akcii je práve teraz Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna od top výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu po zlacnenie za 10.49 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8591686062274
Do obchodu

Popis

Dnes sme vybrali: Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna čo nám dodáva - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 10.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Praktický držiak telefónu či navigácie, ktorý sa pripevní do štrbiny CD disku autorádia.Široká škála nastavenia uhlov držiaka umožňuje upnúť telefón na šírku i na výšku a nastaviť ľubovoľný sklon.Držiak sa jednoducho zasunie do otvoru pre CD a pomocou aretačnej skrutky sa zaistí tak, aby pevne držal. U bežných autorádií nebráni v prehrávaní vloženého CD a autorádia. Len pre prípad vybratia či vloženia CD disku z / do autorádia je nutné držiak sňať.Pomocou ovládača v strede držiaka (tlačidlo PUSH) je možné nastaviť požadovanú rozteč držiaku.Technické parametre:

nastaviteľný uhol: 360 °
vnútorná výška: 12 - 15 cm
vnútorná šírka: 6 - 8,5 cm.

Parametre tovaru Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

Názov: Compass Držiak telefónu/GPS do CD, čierna

EAN: 8591686062274

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce