Compass Digitálny alkohol tester Silver

Compass Digitálny alkohol tester Silver, strieborná

9.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci Compass Digitálny alkohol tester Silver, strieborná od známeho výrobcu - tento produkt posielame po zľave za 9.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8591686019001
Do obchodu

Popis

Tradičný bestseller, Compass Digitálny alkohol tester Silver, strieborná od kvalitného výrobcu - tento hit môžete zohnať s výnimočnou zľavou za 9.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Tento digitálny dychový alkohol tester s pútkom na ruku orientačne určí obsah alkoholu v krvi dychovou skúškou. Pomocou polovodičového kyslíkového čidla zistí obsah alkoholu v krvi s rozsahom merania 0-19 ‰.
Vybavenie prístroja je rozšírené o zvukovú výstrahu a digitálny displej, na ktorom sa prehľadne zobrazujú namerané hodnoty. Napájanie je riešené pomocou 2x AAA batérií (nie sú súčasťou balenia). Tester sa po dlhšej dobe nečinnosti sám vypne..

Parametre tovaru Compass Digitálny alkohol tester Silver, strieborná

Názov: Compass Digitálny alkohol tester Silver, strieborná

EAN: 8591686019001

Výrobca:

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce