Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu

Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu, 180 x 85 cm

5.49 €

Kvalitný Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu, 180 x 85 cm s preslávenou značkou - tento hit môžete zaobstarať za úžasnú cenu 5.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8591686061291
Do obchodu

Popis

Prvotriedný Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu, 180 x 85 cm od - tento produkt doručujeme s neuveriteľnou zľavou za 5.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Táto clona na predné sklo s vrstvou hliníka dokonale obmedzí zvyšovanie teploty vo vozidle stojacom na slnku v letných dňoch a v zime zabráni vzniku námrazy čelného skla stojaceho automobilu.
Montáž sa vykoná priložením na vonkajšiu stranu čelného skla automobilu a jej chlopne sa privrú do dverí. Vďaka valčekom všitým vo vnútri chlopní je prakticky nemožné clonu zo zavretých dverí vytiahnuť. Ľahké uskladnenie clony je zaistené všitou gumičkou, ktorú možno clonu zabezpečiť v jej zrolovanej polohe..

Parametre tovaru Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu, 180 x 85 cm

Názov: Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Max Alu, 180 x 85 cm

EAN: 8591686061291

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce