Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu

Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu, 150 x 70 cm

3.99 €

Obľúbený produkt Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu, 150 x 70 cm značky - tento hit ľahko nájdete vo zľavové akciu za 3.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8591686061284
Do obchodu

Popis

Tradičný bestseller, Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu, 150 x 70 cm od producenta - tento produkt dodávame vo výpredajové akciu za 3.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Táto clona na predné sklo s vrstvou hliníka dokonale obmedzí zvyšovanie teploty vo vozidle stojacom na slnku v letných dňoch a v zime zabráni vzniku námrazy čelného skla stojaceho automobilu.
Montáž sa vykoná priložením na vonkajšiu stranu čelného skla automobilu a jej chlopne sa privrú do dverí. Vďaka valčekom všitým vo vnútri chlopní je prakticky nemožné clonu zo zavretých dverí vytiahnuť. Ľahké uskladnenie clony je zaistené všitou gumičkou, ktorú možno clonu zabezpečiť v jej zrolovanej polohe..

Parametre tovaru Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu, 150 x 70 cm

Názov: Compass Clona na čelné sklo Sun-Ice Alu, 150 x 70 cm

EAN: 8591686061284

Výrobca:

Farba: sivá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce