Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS

Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS

77.99 €

Váš obľúbený tovar, Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS obľúbenej značky - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 77.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8591686019056
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS čo nám vyrába - tento produkt objednáte v jedinečnej akcii za 77.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Tento alkohol tester je vybavený účinným elektrochemickým senzorom, ktorý zaručuje zrýchlený zahrievací proces, rýchlu odozvu a presné a stabilnejšie výsledky merania. Je osadený prehľadným displejom a signálnymi LED. Pracuje s rozsahom merania 0 - 4 ‰ alkoholu v krvi.
Napájaný je 2x AAA batériou. Prístroj je navyše vybavený samodiagnostickým systémom, ktorý vyhodnocuje rôzne stavy ako okolitá teplota, stav batérií, alebo nutnosť kalibrácie alkoholtesteru.Upozornenie - na kalibráciu prístroja je potreba uviezť označenie alkotester - CA 10FSTechnické parametre:doba zahriatia - 15 - 35 sec.

čas odozvy - 3 - 22 sec..

Parametre tovaru Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS

Názov: Compass Alkohol tester s elektrochemickým senzorom AlcoZero CA 10 FS

EAN: 8591686019056

Výrobca:

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce