Coccolino Aviváž Orange Rush 1

Coccolino Aviváž Orange Rush 1,8 l

4.99 €

Ponuka pre vás: Coccolino Aviváž Orange Rush 1,8 l od top výrobcu - tento produkt objednáte s úžasnou cenovkou 4.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8710447283202
Do obchodu

Popis

Hit z katalógu: Coccolino Aviváž Orange Rush 1,8 l od obľúbeného výrobcu - tento hit môžete získať pri práve prebiehajúcej akcii za 4.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Koncentrovaný avivážny prípravok COCCOLINO Orange Rush pre všetkých milovníkov citrusových vôní. Aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to úplne v znamení ovocných tónov. Vaša bielizeň bude nielen mäkká, hebká a nadýchaná, ale vďaka špeciálnym parfémovaným mikrokapsulám vás bude tiež dlho tešiť sviežou vôňou zrejúceho pomaranča. Aviváž vám pomôže dlhšie udržať kvalitu látky a po jej použití bude vaša bielizeň nielen rýchlejšie schnúť, ale navyše sa vám bude ľahšie žehliť.Zloženie: katiónové povrchovo aktívne látky (5 - 15%), <5%: parfum, Butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, benzisothiazolinoneBezpečnostné varovanie: prípravok obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Nekonzumujte! Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc. Zabráňte styku s očami! Pri zasiahnutí očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí!.

Parametre tovaru Coccolino Aviváž Orange Rush 1,8 l

Názov: Coccolino Aviváž Orange Rush 1,8 l

EAN: 8710447283202

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce