Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1

Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1,45 l

3.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1,45 l od kvalitnej značky - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 3.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8710447283172
Do obchodu

Popis

Dnes sme vybrali: Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1,45 l s pečaťou kvality - tento hit môžete získať v hustej akciu za 3.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Nechajte sa rozmaznávať jemnou kombináciou vôňou kvetov tuberózy a vanilky. Coccolino Creations je kolekcia dlhotrvajúcich vôní, ktoré sú kombináciou ovocných a kvetinových vôní, vytvorených expertmi na parfumy.Aviváže Coccolino dodajú vašej bielizni jedinečnou vôňou, úžasnú hebkosť a sviežosť. Technológia Encaps kapsúl zaisťuje, že sa vôňa uvoľňuje postupne, a tak sa z voňavej bielizni môžete radovať ešte dlhšie. Používaním aviváže navyše pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky, vaša bielizeň rýchlejšie schne a ľahšie sa žehlí..

Parametre tovaru Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1,45 l

Názov: Coccolino Aviváž Creations Tuberose & Vanila Flower 1,45 l

EAN: 8710447283172

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce