CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu Cattara

CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu

32.99 €

Prestížny CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu obľúbenej značky Cattara - tento artikel musíte mať s VIP zľavou pre každého za 32.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8591686136319
Do obchodu

Popis

Cattara

Jedinečná ponuka, CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu s akostnou značkou Cattara - tento produkt predávame extra výhodne za 32.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť.

Hľadáte kvalitnú a ľahkú sadu riadu, ktorú môžete použiť pri kempovaní a aj na cestách? Táto je tvorená panvičkou, kotlíkom, kanvicou a viečkom. Všetko vybavenie je opatrené sklápacím držiakom, zakončeným plastovou rukoväťou pre uľahčenú manipuláciu. Jednotlivé časti sady sú rozmerovo presne odstupňované a dajú sa tak zložiť dohromady, čím ušetria veľa miesta. Navyše je všetko uložené v praktickej sieťovanej taške.Technické parametre:

rozmer panvičky - 18 x 4 cm
rozmer kotlíka - 17 x 9 cm
rozmer kanvice - 15 x 7,5 cm
priemer veka - 17 cm.

Parametre tovaru CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu

Názov: CATTARA TRIPPLE univerzálny set riadu

EAN: 8591686136319

Výrobca: Cattara

Farba: čierna

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce